Apie mus

Mūsų odontologijos klinika Kėdainiuose, duris atvėrė 2015m. balandžio mėnesį,  senamiesčio širdyje, šalia nuostabiosios miesto Rotušės. Čia rūpestingi, aukštos kvalifikacijos, ilgametę darbo patirtį turintys ir naujausius gydymo metodus taikantys gydytojai, moderni aparatūra ir pažangios technologijos.

    Kiekvieno žmogaus šypsena yra individuali. Ji išreiškia žmogaus asmenybę, suteikia pasitikėjimo. Šypsena patraukia ir užburia, skatina bendravimą.

    Todėl mūsų klinikos pagrindinė užduotis, kad pacientas turėtų ne tik sveikus, bet ir gražius dantis.

09-200x300
26-200x300
15-200x300
23

Plombavimo, protezavimo ir mikroprotezavimo metu yra atstatoma ne tik kramtymo funkciją, bet ir išsaugoma kuo daugiau natūralių danties audinių. Suderinant mokslą ir meną, atkuriama, padailinama, pašviesinama kiekvieno paciento individuali ir išskirtinė šypsena. Neįmanoma išskirti, kas yra paprastas plombavimas, o kas yra estetinis plombavimas. Kas yra paprastas vainikėlis, o kas yra estetinis vainikėlis. Kiekviena plomba privalo būti estetinė, kad atkurtų ne tik danties funkciją, bet ir natūralų grožį.

Šypsena – toks paprastas ir natūralus veiksmas. Ji nepanaikins visų gyvenimo problemų ir negandų, bet privers kitaip į viską žvilgtelti, sumažinti stresą, sukelti šypsenas kitiems, užmegzti tvirtesnius ryšius.

Reikia tik kartais nusišypsoti!